اسکودا | کانون وکلای دادگستری استان یزد
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
کانون وکلای دادگستری استان یزد

اسکودا

متن پیام دکتر محمدحسین جعفری بدین شرح است :
‍‍کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالجلالِ والاکرامِ

سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز
مرده آنست که نامش به نکویی نبرند

بهمن کشاورز، وکیل دادگستری و رئیس پیشین اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران صبح امروز بر اثر ایست قلبی درگذشت.

بهمن کشاورز متولد سال ۱۳۲۳، از وکلا و حقوقدانان مشهور ایران بود.

او در دو دوره و در مجموع به مدت ۱۰ سال ریاست اتحادیه وکلا را به عهده داشت.

در این نشست که با حضور نهادهای عضو کنوانسیون حقوق کودکان برگزار شد، مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد گفت: دومین کنفرانس تخصصی حقوق کودک 10اردیبهشت ماه جاری با حضور میهمانان ملی و استانی و سه تن از نمایندگان سازمان های یونیسف و یونسکو برگزار می شود.
 

 
محمدحسین جعفری رئیس کانون وکلای دادگستری یزد ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه حضور یافت و به رفع ابهامات و سوالات موجود در زمینه برگزاری سی و دمین همایش اتحادیه سراسری کانون های وکلا دادگستری ایران پرداخت.
 


 
نشست اعضای کانون وکلای دادگستری استان یزد و اعضای شورای اسلامی شهر یزد به منظور هم اندیشی برای برگزاری همایش های اسکودا و حقوق کودک در یزد برگزار شد و شرکت کنندگان به بیان دیدگاههای خود در این زمینه پرداختند.

بیست و هشتمین همایش هیئت عمومی اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) در روزهای چهارم و پنجم مرداد ماه هزار و سیصد ونود وشش با میزبانی کانون وکلای دادگستری مرکز در تهران برگزار شد. هیئت عمومی ضمن بحث در مورد موضوعات همایش مذکور مراتب ذیل را اعلام می دارد .
 

بیست و نهمین همایش هیات عمومی اتحادیه سراسری کانونهای وکلای دادگستری ایران (اسکودا) در روزهای ۶ و ۷ دیماه هزار و سیصد و نود وشش در شهر اهواز با میزبانی کانون محترم خوزستان برگزار شد.
هیات عمومی اسکودا مواضع اتحادیه را در خصوص مسائل آتی اعلام می‌کند:
 

تماس با ما

تماس با کانون وکلای دادگستری استان یزد


آدرس :بلوار امامزاده جعفر، خیابان مصلی، انتهای کوچه هتل کاروانسرای مشیر، دربند مشیر، پ 96

تلفن تماس : 4 – 36276300 - 035

دورنگار : 36261829-035

ایمیل : info@yazdbar.com