گزارش دبیر کمیته اجرایی سی و دومین همایش اسکودا در یزد | کانون وکلای دادگستری استان یزد
پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸
کانون وکلای دادگستری استان یزد

گزارش دبیر کمیته اجرایی سی و دومین همایش اسکودا در یزد

با حکم ریاست محترم کانون وکلای دادگستری استان یزد، جناب دکتر محمد حسین جعفری در دی ماه ۱۳۹۷، کمیته اجرایی سی و دومین همایش اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران آغاز بکار نمود.
تشکیل دییرخانه همایش نخستین قدم اجرایی بود که به تصدی جناب میرزا حسن خواجه منصوری شکل گرفت.
در قدم دوم لوگو، سربرگ و پوستر همایش با دقتی بینظیر و استفاده از المان های شهر جهانی یزد طراحی و چاپ گردید تا دعوت از هیات مدیره های کانون های وکلای ایران و نمایندگان شورای اجرایی اتحادیه، مقامات استانی، کشوری و مقامات قضایی که مهمانان این همایش بودند، میسر گردد.
تشکیل شش واحد اجرایی شامل ۱- واحد سمعی بصری با همکاری متخصصین حرفه ای صدا و تصویر و خبر برای پوشش خبری لحظه ای و آنلاین ۲- واحد چاپ و انتشارات برای تهیه ویژه نامه همایش۳- واحد هماهنگی به منظور پیگیری امور همایش و هماهنگی با سایر واحدها ۴- واحد تشریفات برای ساماندهی اجرای همایش و‌ میزبانی شایسته مهمانان ۵- واحد تدارکات به منظور تامین نیازمندی های اجرایی و ۶- واحد طراحی سایت برای تحولی جدید در ارتباطات اتحادیه سراسری در قالب دبیرخانه مجازی اسکودا، سومین و اساسی ترین قدم در برگزاری این همایش بود.
قدم های بایسته و دستان بهم پیوسته همراهان بزرگوار همایش ۳۲ اسکودا را در ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ با سرود جمهوری اسلامی و تلاوت قرآن کریم برپا نمود.
سعی گردید تا با توسل به متخصصین هنرمند در عرصه گرافیک و رسانه ( نور، تصویر و صدا) و اقتباس از تجربیات برگزارکنندگان همایش ها، برای بار اول و بدون تجربه قبلی همایشی در خور و شایسته مهمانان ارجمند کانون وکلای دادگستری استان یزد برگزار کنیم.
نحوه ی طراحی، تهیه و ساخت نشان استاد بزرگ بهمن کشاورز در ۲۴ ساعت قبل از شروع همایش، استفاده از المان های تاریخی هر کانون به فراخور استان خویش در کارت های شناسایی و نحوه ی اجرای همایش مطابق استانداردهای موجود و پوشش متحدالشکل، تفسیر طرح لوگو و پوستر همایش، شیوه طراحی و ساخت تندیس همایش و ... از ناگفته های همایش ۳۲ اسکوداست که در فرصتی دیگر به تفصیل بیان خواهد شد.
 
دبیر کمیته اجرایی سی و دومین همایش اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران
امیرحسین کاظمی

تماس با ما

تماس با کانون وکلای دادگستری استان یزد


آدرس :بلوار امامزاده جعفر، خیابان مصلی، انتهای کوچه هتل کاروانسرای مشیر، دربند مشیر، پ 96

تلفن تماس : 4 – 36276300 - 035

دورنگار : 36261829-035

ایمیل : info@yazdbar.com