نشست انجمن دوستداران حافظ به میزبانی کانون وکلای دادگستری استان یزد برگزار شد | کانون وکلای دادگستری استان یزد
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
کانون وکلای دادگستری استان یزد

نشست انجمن دوستداران حافظ به میزبانی کانون وکلای دادگستری استان یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، بنا به دعوت کمیسیون فرهنگ و هنر کانون وکلای دادگستری استان یزد، نشست انجمن دوستداران حافظ با حضور اعضای هیئت مدیره انجمن دوستداران حافظ، ادبا و شاعران و جمعی از وکلای دادگستری روز شنبه مورخ ۶ مهر ماه ۹۸ در تالار افتخارات کانون برگزار گردید. در این نشست حضار پیرامون توسعه شعر و ادب پارسی در شهر میراث جهانی یزد و ارتقای جایگاه این انجمن به بحث و تبادل نظر پرداختند.
دکتر محمد حسین جعفری، رئیس کانون وکلای دادگستری استان یزد ضمن خیر مقدم به دوستداران حافظ، ادبا و شاعران گفت: پيوند وثيق حقوق و ادبيات و تلطيف روحيه وكلا و كارآموزان وكالت از طریق مانوس شدن با ادبيات و اشعار شاعران گرانقدر امکان پذیر می باشد. وی میزبانی کانون وکلای دادگستری استان یزد در برگزاری این نشست را در راستای اقدام عملی وکلای دادگستری در حمایت از شعر و ادب پارسی و شاعر شیرین سخن حافظ عنوان نمود. دکتر جعفری اقدام دیگر کانون وکلای استان را در این زمینه، حمایت از چاپ کتاب "حافظ شیرین سخن (حافظ به زبان ساده)" به کوشش حسین معلم و آزاد معلم دانست. رئیس کانون وکلای استان اظهار داشت: انجمن دوستداران حافظ همچنین می تواند از حمایت های دفتر استانی کمیسیون ملی یونسکو در یزد در جهت بزرگداشت حضرت حافظ بهره‌مند شود.
 
 
اخبار
گروه: 
انجمن،حافظ،شعر،شعرپارسی،فارسی،کانون وکلا،یزد،ایران،دادگستری،میراث جهانی،حقوق،ادبیات،شاعر،کتاب،یونسکو،وکیل،وکلا،وکیل دادگستری

اضافه کردن دیدگاه جدید

تماس با ما

تماس با کانون وکلای دادگستری استان یزد


آدرس :بلوار امامزاده جعفر، خیابان مصلی، انتهای کوچه هتل کاروانسرای مشیر، دربند مشیر، پ 96

تلفن تماس : 4 – 36276300 - 035

دورنگار : 36261829-035

ایمیل : info@yazdbar.com