برنامه ریزی برای میزبانی باشکوه از شرکت کنندگان در سی و دومین همایش ملی اسکودا در یزد | کانون وکلای دادگستری استان یزد
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
کانون وکلای دادگستری استان یزد

برنامه ریزی برای میزبانی باشکوه از شرکت کنندگان در سی و دومین همایش ملی اسکودا در یزد

برنامه ریزی برای میزبانی باشکوه از شرکت کنندگان در سی و دومین همایش ملی اسکودا در یزد

رئیس کانون وکلای دادگستری استان یزد و اعضای کمیته های سی و دومین همایش ملی اسکودا با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد دیدار و گفتگو کردند.
دکتر محمدحسین جعفری در این دیدار گفت: سی و دومین همایش اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران با حضور بیش از 200 نفر از شخصیت های ملی، استانی و هیئت های مدیره کانون های وکلای سراسر کشور با هدف بررسی چالش های نهاد وکالت و دغدغه های مردم پیرامون نهاد وکالت و ارتقاء نظام حقوقی و حقوق عمومی به میزبانی استان یزد برگزار می شود.
وی افزود: طبق برنامه ریزی قبلی میهمانان از دهم اردیبهشت ماه وارد استان می شوند و روز های 11و12 اردیبهشت نیز همایش افتتاح و جلسات تخصصی آن برپا می شود، البته از آنجایی که از رئیس قوه قضائیه، وزیر دادگستری و معاون حقوقی رئیس جمهور نیز برای حضور در همایش دعوت کرده ایم و اولین روز برگزاری همایش مصادف با جلسات هیئت دولت و جلسات شورای نگهبان و شورای قضایی است، امکان جابه جایی در برخی برنامه های همایش وجود دارد.
رئیس کانون وکلای دادگستری استان یزد استفاده از ظرفیت های میراث فرهنگی برای اقامت مناسب و پذیرایی شایسته از شرکت کنندگان در همایش را خواستار شد و اظهار امیدواری کرد: با بهره گیری از تجربیات و نکته نظرات مسئولان میراث فرهنگی میزبان خوبی برای شرکت کنندگان همایش ملی اسکودا باشیم.
دکتر جعفری همچنین با اشاره به اینکه در این همایش طرح وکیل توریست نیز معرفی می شود، اظهار داشت: در قالب این طرح توریست هایی که ایران را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کرده اند با آرامش خیال به بازدید و گردش از شهرها و مکان های تاریخی و تفریحی می پردازند بدون اینکه دغدغه ای در خصوص تعرض های اقتصادی و... داشته باشند چراکه آن ها برای دریافت خدمات حقوقی یک وکیل و همراه با خود دارند.
رئیس کانون وکلای دادگستری استان یزد با اشاره به تاثیر انتشار خبر وکیل توریست در سایت اتحادیه بین المللی بین المللی وکلای دادگستری IBA اضافه کرد: با اجرای این طرح شاهد افزایش حضور گردشگران و نیز آرامش خاطر بیشتر گردشگرانی خواهیم بود که یزد و ایران را برای سفر انتخاب کرده اند.
فاطمی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد هم در این دیدار برای برگزاری هرچه بهتر و شایسته تر سی و دومین همایش اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران قول همکاری و مساعدت داد.
 

تماس با ما

تماس با کانون وکلای دادگستری استان یزد


آدرس :بلوار امامزاده جعفر، خیابان مصلی، انتهای کوچه هتل کاروانسرای مشیر، دربند مشیر، پ 96

تلفن تماس : 4 – 36276300 - 035

دورنگار : 36261829-035

ایمیل : info@yazdbar.com