بازدید از بنیاد نیکوکاری دست های مهربان | کانون وکلای دادگستری استان یزد
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
کانون وکلای دادگستری استان یزد

بازدید از بنیاد نیکوکاری دست های مهربان

nar1.jpg
   همزمان با شروع سال تحصیلی جدید، رئیس کانون وکلای دادگستری استان یزد از بنیاد نیکوکاری دست های مهربان بازدید کرد
 
   به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، همزمان با شروع سال تحصیلی جدید، دکتر محمد حسین جعفری رئیس کانون وکلای دادگستری استان یزد روز دوشنبه اول مهرماه ۱۳۹۸ از بنیاد نیکوکاری دست های مهربان بازدید کرد. دکتر جعفری در این بازدید ضمن آشنایی با خدمات بنیاد در زمینه فعالیت های نیکوکارانه در حمایت از کودکان بی سرپرست و بد سرپرست و زنان سرپرست خانوار از واحدهای مشارکت‌های مردمی، مددکاری و روابط عمومی دیدن کرد و سپس در جلسه مشترک با سرپرست شعبه یزد بنیاد نیکوکاری دست های مهربان شرکت نمود.
 
   داوود لطف اله زاده، سرپرست شعبه یزد ضمن معرفی بنیاد به اقدامات صورت گرفته در این شعبه اشاره و تاکید نمود: تمام تلاش بنیاد پس از رفع نیازهای مادی مددجویان، فرهنگ سازی، آموزش و توانمندسازی مددجویان در چشم انداز بلند مدت می باشد.
 
   در ادامه دکتر جعفری ضمن معرفی کانون وکلا، بر تقویت کارکرد های مدنی کانون در کنار کارکردهای صنفی تاکید کرد. وی با اشاره به حمایت کانون در برگزاری اجراهای موسیقی سنتی در جهت کمک به زلزله زدگان غرب کشور و زندانیان نیازمند با جرایم غیر عمد، ارسال کمک های مادی و غیرمادی، انجام مشاوره های رایگان حقوقی در مصلای نماز جمعه، تعیین وکلای معاضدتی و تسخیری، برگزاری همایش های حقوق شهروندی و کنفرانس تخصصی حقوق کودک، از آمادگی کانون وکلای استان برای امضای تفاهم نامه با بنیاد دست های مهربان در خصوص ارائه مشاوره های رایگان حقوقی و وکیل معاضدتی برای افراد تحت پوشش بنیاد خبر داد.
 
   رئیس کانون وکلای استان اظهار داشت: مشکل عدم مراجعه مردم به وکیل با فرهنگ سازی و تقویت کارکردهای مدنی کانون امکان پذیر است که با مراجعه مردم به وکیل و بالا رفتن آگاهی های حقوقی آن ها شاهد کاهش دعاوی و پرونده ها به دادگستری خواهیم بود. دکتر جعفری در پایان ابراز امیدواری کرد همکاری های دوجانبه و حمایت کانون از بنیاد ادامه پیدا کند.
 
   همچنین نماینده گروه تئاتر شید در خصوص برگزاری تئاتر مذهبی با موضوع مجلس ضربت خوردن حضرت علی (ع) در مهرماه و آبان ماه سال جاری و اختصاص تمام عواید این حرکت فرهنگی به این بنیاد نیکوکاری توضیحاتی ارائه نمود.
 
   لازم به ذکر است بنیاد نیکوکاری دست های مهربان فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ آغاز نموده و در سال ۹۶ به عنوان برند برتر حوزه نیکوکاری کشور انتخاب شده است. این بنیاد تنها حامی بزرگ بیماران ایکتیوز در کشور است و تاکنون بیش از ۱۵ هزار خانواده بی‌بضاعت را تحت پوشش خود قرار داده است. بنیاد همچنین توانسته خدمات بی شماری از جمله مدرسه سازی، ساخت درمانگاه، درمان بیماران خاص، تامین جهیزیه برای زوج های نیازمند، توانمندسازی و اشتغال بانوان تحت پوشش، آموزش کودکان، تامین هزینه های تحصیل دانش آموزان و دانشجویان، برگزاری کمپین های مختلف برای مناطق محروم سیل زده و زلزله‌زده، تامین سبد کالای ماهیانه و پوشاک خانوار، برگزاری همایش و جشن های مناسبتی و نیز سفرهای تفریحی - زیارتی برای مددجویان تحت پوشش خود ارائه نماید.
 
 
 
اخبار
بازدید،بنیاد،نیکوکاری،خیریه،دستهای مهربان،کانون،وکلا،کانون وکلا،وکیل،وکیل دادگستری،یزد،ایران،کودک،بی سرپرست،بدسرپرست،مددکاری،آموزش،توانمندسازی

اضافه کردن دیدگاه جدید

تماس با ما

تماس با کانون وکلای دادگستری استان یزد


آدرس :بلوار امامزاده جعفر، خیابان مصلی، انتهای کوچه هتل کاروانسرای مشیر، دربند مشیر، پ 96

تلفن تماس : 4 – 36276300 - 035

دورنگار : 36261829-035

ایمیل : info@yazdbar.com