امورکارآموزان | کانون وکلای دادگستری استان یزد
پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
کانون وکلای دادگستری استان یزد

امورکارآموزان

آموزش قدم به قدم ارسال درخواست تمدید پروانه

قابل توجه وکلای گرامی و کارآموزان محترم وکالت لطفاً فایل آموزش ویدیویی ارسال درخواست تمدید پروانه (اینترنتی) را به دقت مشاهده نموده و سپس اقدام به ارسال درخواست خود نمایید. لازم به ذکر است درخواست اینترنتی تمدید پروانه الزامی و تا قبل از حضور در کانون امکان پذیر می باشد؛ در غیر این صورت از پذیرش افرادی که درخواست اینترنتی خود را ثبت ننموده اند معذوریم.              

اطلاعیه تعطیلی و نحوه ارائه خدمات ضروری در هفته دوم آذرماه

اطلاعیه تعطیلی کانون وکلای دادگستری استان یزد و نحوه ارائه خدمات ضروری در هفته دوم آذرماه       قابل توجه وکلا، کارآموزان وکالت و مراجعین محترم   تعطیلی: با توجه به مصوبه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا مبنی بر تشدید اعمال محدودیت‌های کرونایی در استان و همچنین حسب مصوبه هیات مدیره کانون و به منظور رعایت توصیه‌های بهداشتی و انجام تدابیر احتیاطی در جهت حفظ سلامت همکاران و کارمندان، کانون وکلای دادگستری استان یزد از روز یکشنبه مورخ 99/09/09 لغایت روز پنج‌شنبه مورخ 99/09/13 تعطیل خواهد بود.   تمدید پروانه غیرحضوری: همکارانی که تاکنون موفق به تمدید پروانه نشده اند صرفاً در این مدت می توانند به صورت غیرحضوری نسبت به تمدید پروانه خود اقدام نمایند. نکته ۱: جهت تمدید پروانه لازم است در ابتدا نسبت به دریافت مفاصا حساب صندوق حمایت از طریق سایت صندوق حمایت به نشانی www.hamivakil.ir اقدام نمایید. نکته ۲: در صورت فراموشی یا عدم دریافت رمز ورود به سامانه مدیریت فرآیندهای کاری کانون، لازم است کلمه "رمز" و شماره ملی خود را به شماره پیامکی ۵۰۰۰۵۱۵۱۲۷۸۸ ارسال نمایید و منتظر بمانید تا رمز جدید برای شما ارسال شود. نکته 3: جهت تمدید پروانه لازم است درخواست تمدید پروانه خود را به صورت اینترنتی از طریق سایت کانون ارسال نمایید تا پس از ارسال درخواست، همکاران اداری ما با شما تماس حاصل نمایند. نکته 4: جهت آشنایی با نحوه ارسال اینترنتی درخواست تمدید پروانه به سایت کانون به نشانی www.yazdbar.ir مراجعه و فیلم آموزشی (آموزش قدم به قدم ارسال درخواست تمدید پروانه) را ملاحظه نمایید. نکته ۵: همچنین فایل با کیفیت عکس ۴*۳ جدید زمینه سفید (ترجیحاً با ردای وکالت) خود را از طریق ایمیل کانون به نشانی info@yazdbar.ir جهت چاپ در کتاب اسامی ارسال نمایید. نکته ۶: همکاران محترم می‌توانند جهت پرداخت هزینه تمدید پروانه اشتغال وابستگان دادگستری (قدرالسهم قوه قضائیه) از طریق سایت عدل ایران به نشانی www.adliran.ir و یا دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اقدام نمایند که با توجه به شرایط خطرناک بیماری توصیه می‌گردد به صورت اینترنتی پرداخت شود. وکلای پایه یک دادگستری در صورت بروز مشکل در سیستم عدل ایران و عدم اعتبار پروانه، لازم است از پرداخت قدرالسهم قوه قضائیه و تایید نهایی در سامانه (تایید گزینه سبز رنگ با عنوان هزینه تمدید پروانه را پرداخت کرده ام) اطمینان حاصل نمایند و چنانچه علیرغم رعایت موارد مذکور همچنان در سامانه فاقد اعتبار می باشند، کلمه "اعتبار" و شماره ملی خود را به شماره پیامکی ۵۰۰۰۵۱۵۱۲۷۸۸ ارسال نمایند. کارآموزان وکالت نیز در صورت مواجهه با مشکل مشابه لازم است کلمه "اعتبار" و شماره ملی خود و وکیل سرپرست خود را به شماره پیامکی فوق الذکر ارسال نمایند. امور مربوط به نقل و انتقالات و سایر امور غیر ضروری تا اطلاع ثانوی انجام نمی پذیرد. همکاران محترم جهت خرید اوراق وکالت می توانند کلمه "اوراق" را به شماره پیامکی ۵۰۰۰۵۱۵۱۲۷۸۸ ارسال نمایند. کانون وکلای یزد روز چهارشنبه مورخ 99/09/12 از ساعت ۹ الی ۱۲ به صورت حضوری و محدود، آماده ارائه خدمات ضروری می باشد.  

تغییر ساعت کاری کانون وکلای دادگستری استان یزد

    به اطلاع وکلا، کارآموزان وکالت و مراجعین محترم می‌رساند:   طبق مصوبه هیات مدیره و باتوجه به وضعیت قرمز و اعمال محدودیت‌های کرونایی، ساعت کاری کانون وکلای دادگستری استان یزد از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ تا اطلاع ثانوی از ساعت ۸:۳۰ لغایت ۱۳ می‌باشد.

تماس با ما

تماس با کانون وکلای دادگستری استان یزد


آدرس :بلوار امامزاده جعفر، خیابان مصلی، انتهای کوچه هتل کاروانسرای مشیر، دربند مشیر، پ 96

تلفن تماس : 4 – 36276300 - 035

دورنگار : 36261829-035

ایمیل : info@yazdbar.com