| |

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 4 - 36276300 - 035
  • 36261829 - 035
  • 8913634763

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل کانون وکلای دادگستری استان یزد، سومین مراسم تحلیف ٨٥ نفر از پذیرفته شدگان نخستین آزمون اختبار سال ١٣٩۶ در محل کانون برگزار شد. قابل ذکر است که اولین مراسم تحلیف در مهرماه ١٣٩٥ برای ٣۰ نفر از قبول شدگان اختبار و دومین مراسم تحلیف در بهمن ماه ١٣٩٥ برای ١۰٨ نفر از کارآموزان وکالت برگزار گردید.

مراسم تحلیف ٨٥ نفر از کارآموزان وکالت با حضور اعضای هیات مدیره کانون از جمله دکتر محمد حسین جعفری، رئیس منتخب کانون وکلای استان، معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان، رئیس دادگاه انقلاب و جمعی از وکلای دادگستری و خانواده های کارآموزان وکالت برگزار شد.
در ابتدای مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و طنین سرود جمهوری اسلامی ایران، وکیل محمدرضا جعفری ندوشن، مسئول کمیسیون کارآموزی به ارائه گزارش پرداخت. همچنین آزاده احمدی عضو کمیسیون فرهنگ و هنر متنی ادبی در باب سوگند وکیل قرائت نمود. در ادامه میهمان ویژه مراسم، وکیل محمد تقی غفاری فردویی، عضو هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز به اهمیت سوگند در حرفه وکالت پرداخت و وکلا را به دقت در عملکرد خود دعوت نمود. سپس دکتر محمد حسین جعفری رئیس کانون وکلا به ایراد سخنرانی پرداخت و از قوام پایه های کانون سخن گفت؛ کانونی که یکسال از بنیان آن گذشته و اقدامات زیربنایی و ژرف را انجام داده است.
رئیس کانون وکلا صداقت را مهمترین وصف وکیل عنوان نمود و افزود: وکلا باید با رفتار و گفتار و صحت عمل نسبت به افزایش اعتماد عمومی مردم به این شغل شریف اهتمام ورزند.
همچنین هنرمند نوجوان با قرائت شعری به کارآموزان وکالت تبریک گفت و در ادامه گروه موسیقی سنتی به اجرای قطعاتی پرداخت. در این مراسم از نفرات برتر اولین آزمون اختبار سال ١٣٩۶ با تقدیم هدایایی تقدیر و تشکر شد. در آخر، قبول شدگان اختبار با در دست داشتن سوگند نامه با خدای خود پیمان بستند که بر خلاف شرافت قضاوت و وکالت اقدام ننموده و راستی و درستی را سرلوحه کار خود قرار دهند. همچنین پیش از صرف شام تسلیم پروانه وکالت پایه یک دادگستری به اضافه هدایای ویژه حسن ختام مراسم تحلیف بود.

 

 

 

درباره ما

کانون وکلای دادگستری استان یزد

 

یزد –بلوار امامزاده جعفر (ع)- خیابان مصلی

کوچه هتل کاروان سرای مشیر -دربند مشیر - پلاک 96

کدپستی: 8913634763

 ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه 8:30 الی 15

                    پنج شنبه 8:30 الی 14

راه های تماس

راههای تماس با کانون وکلای دادگستری استان یزد

آدرس ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تلفن تماس : 4 - 36276300 - 035

شماره فکس: 36261829 - 035
آدرس سایت : http://www.yazdbar.ir

کانال تلگرام: YazdBarir@