| |

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 4 - 36276300 - 035
  • 36261829 - 035
  • 8913634763

 

کانون وکلای دادگستری استان یزد روز چهارشنبه بیست و سوم فروردین ماه یکهزار و سیصد و نود وشش خورشیدی، میزبان استاد بهمن کشاورز، رئیس اتحادیه سراسری کانونهای وکلای دادگستری ایران (اسکودا) بود.
استاد کشاورز که برای افتتاح اداره معاضدت قضایی کانون وکلای استان یزد، نشست حقوقی پلاسکو و تدریس در کارگاه اخلاق حرفه ای وکالت به یزد سفر کرده بود در معیت دکتر عباس کریمی استاد دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران در ساعت 8:50 صبح پس از استقبال رئیس و اعضای هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان وارد یزد شد و بعد از صرف صبحانه و زیارت اهل قبور امامزاده ابوجعفر محمد بویژه علمای جلیل القدر آرمیده در این بارگاه، برای دیداری صمیمانه با هیات مدیره و اعضای ارگان های کانون در عمارت نگارین کانون وکلای دادگستری استان حاضرشد.
ایشان سپس در معیت دکتر عباس کریمی، هیات مدیره کانون و جمعی از وکلای استان با پیاده روی و عبور از بافت سنتی و بازار یزد طبق برنامه در ساعت ۱۱صبح برای افتتاح اداره معاضدت قضایی کانون وکلای دادگستری استان یزد وارد بنای آن اداره شد که مزین به هنر زیبای معماری ایرانی بوده و در مجاورت مسجد امیرچخماق واقع شده است. رئیس اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران به اتفاق مسئولین قضایی استان نسبت به افتتاح اداره معاضدت قضایی کانون وکلای استان یزد اقدام کرد و در سخنانی با تحسین هیات مدیره کانون وکلای یزد، این کانون را از حیث ارتباط بهینه با دستگاه قضا بی نظیر توصیف نمود و حائز رتبه نخست در بین کانون های وکلای کشور دانست.
ایشان بر اهمیت معاضدت قضایی تاکید و افزود: بنده همواره و به صورت مرتب در اداره معاضدت کانون وکلای دادگستری مرکز حاضر شده و حتی در زمان موشک باران های تهران نیز در زیرزمین اداره معاضدت که در خیابان سعدی تهران واقع بود به مردم ارائه خدمت می کردم .
رئیس اسبق کانون وکلای دادگستری مرکز در ساعت 15:30 در نشست حقوقی پلاسکو (تحلیل مبانی حقوقی حق کسب یا پیشه یا تجارت و حق سرقفلی مستاجرین پلاسکو) شرکت کرد که با همکاری و مشارکت کانون وکلای دادگستری استان یزد و انجمن علمى حقوق دانشگاه يزد برگزار می گردید. استاد بهمن کشاورز و استاد عباس کریمی پس از تحلیل حقوقی موضوع و ابراز نظرات خویش به پرسشهای کتبی و شفاهی شرکت کنندگان در نشست پاسخ دادند.
برنامه نهایی استاد بهمن کشاورز در کانون وکلای دادگستری استان یزد، تدریس اخلاق حرفه ای وکالت به صورت کارگاه آموزشی بود که با استقبال باشکوه وکلا و کارآموزان وکالت مواجه گردید. ایشان در ساعت 23 یزد را به مقصد تهران ترک کرد.

 

درباره ما

کانون وکلای دادگستری استان یزد

 

یزد –بلوار امامزاده جعفر (ع)- خیابان مصلی

کوچه هتل کاروان سرای مشیر -دربند مشیر - پلاک 96

کدپستی: 8913634763

 ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه 8:30 الی 15

                    پنج شنبه 8:30 الی 14

راه های تماس

راههای تماس با کانون وکلای دادگستری استان یزد

آدرس ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تلفن تماس : 4 - 36276300 - 035

شماره فکس: 36261829 - 035
آدرس سایت : http://www.yazdbar.ir

کانال تلگرام: YazdBarir@