| |

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 4 - 36276300 - 035
  • 36261829 - 035
  • 8913634763

در پی اقدام تروریستی خونبار اهواز توسط یکی از گروهک های تروریستی و شهادت و زخمی شدن تعدادی از هموطنانمان، کانون وکلای دادگستری استان یزد با انتشار بیانیه ای ضمن محکومیت شدید این حمله ددمنشانه، شهادت جمعی از مردان، زنان و کودکان بی گناه را به ملت شریف ایران به ویژه خانواده های داغدار و مردم خوزستان تسلیت گفت. متن این بیانیه به شرح زیر است:

به نام دادار دادگستر

بِأَیِّ ذَنبٍ قُتِلَت

مردم شریف خوزستان به عنوان نگهبانان راستین این مرز و بوم در دوران هشت سال جنگ تحمیلی، درست یک روز پس از روز جهانی صلح، داغدار حمله کور تروریستی علیه مردان، زنان و کودکان بی پناه خود شد. ایران خود به عنوان قربانی تروریست و پدیده شوم جنگ، همواره یاور قربانیان و سایر مظلومان بوده است. این حادثه هولناک اگر چه حس همدردی بسیاری از سران دولت های جهان را برانگیخت اما محملی برای بازشناسی دوست از دوشمن شد، دولت هایی که استاندارد دوگانه ای را در اقدام علیه فعالیت های تروریستی در سراسر نقاط جهان در پیش گرفته اند.

کانون وکلای دادگستری به عنوان نهاد مدافع حقوق عمومی علاوه بر محکوم نمودن چنین اقداماتی در سراسر گیتی، خواستار اقدام عاجل و قاطع دولت و مسئولان ذیربط پیرامون شناسایی عاملان و مزدوران این حادثه و معرفی به سرپنجه مقتدر قضایی می باشد.

بار دیگر کانون وکلای دادگستری استان یزد مراتب تاسف عمیق خود را از این حادثه خونبار اعلام نموده و برای شهیدان علو درجات و برای آسیب دیدگان شفای عاجل آرزومند است.

روابط عمومی و امور بین الملل

 

 

 

درباره ما

کانون وکلای دادگستری استان یزد

 

یزد –بلوار امامزاده جعفر (ع)- خیابان مصلی

کوچه هتل کاروان سرای مشیر -دربند مشیر - پلاک 96

کدپستی: 8913634763

 ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه 8:30 الی 15

                    پنج شنبه 8:30 الی 14

راه های تماس

راههای تماس با کانون وکلای دادگستری استان یزد

آدرس ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تلفن تماس : 4 - 36276300 - 035

شماره فکس: 36261829 - 035
آدرس سایت : http://www.yazdbar.ir

کانال تلگرام: YazdBarir@